Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Iwona Kaźmierczak

Artykuły

Przejdź do - Bajkowa Biblioteka

Bajkowa Biblioteka

20 października 2021

Nasza biblioteka, włączona w ogólnopolską akcję Cała Polska Czyta Dzieciom, ponownie spotyka się z przedszkolakami. Podczas comiesięcznych spotkań dla dzieci pt. Bajkowa Biblioteka zaproszeni goście opowiadają bajeczki. W tym miesiącu bajkę pt. Naukowiec, z serii Samochodzik Franek, czytała Kazimiera Wyrębak-Kołek.

Przejdź do - Spotkanie autorskie z Moniką Stemlewską

Spotkanie autorskie z Moniką Stemlewską

19 października 2021

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej bibliotece Monikę Stemplewską, autorkę książek z wierszami "Rymy dla dzieci". Uczniowie klasy IIB z ZSP w Pieniężnie wraz z wychowawczynią, Małgorzatą Czaplińską mieli przyjemność posłuchać wierszy pisarki oraz dowiedzieć się jak powstały ilustracje do książek. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, uczniowie aktywnie odpowiadali na pytania. Serdecznie dziękujemy!

Przejdź do - Mała książka - wielki człowiek

Mała książka - wielki człowiek

15 października 2021

Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek" ma trzy etapy i skierowana jest do nowo narodzonych dzieci, przedszkolaków, pierwszoklasistów (oraz ich rodziców i opiekunów), do których rocznie trafia blisko milion darmowych Wyprawek Czytelniczych. Również w naszej bibliotece kontynuujemy akcję Instytutu Książki "Mała książka – wielki człowiek". Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i rodziców po wyprawki czytelnicze. Śmiech

Przejdź do - Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjny Klub Książki

15 października 2021

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, 28 października (czwartek) o godz. 10.00, do galerii bibliotecznej. Tematem spotkania będzie książka Justyny Dąbrowskiej "Nie ma się czego bać. Rozmowy z mistrzami."

Przejdź do - Spotkanie Klubu Pasjonatki

Spotkanie Klubu Pasjonatki

14 października 2021

We wtorek, 12 października br. o godz. 17.00, odbyło się spotkanie Klubu Pasjonatki podczas którego robiliśmy stroiki na nagrobki.

Przejdź do - Spotkanie autorskie z Moniką Stemplewską

Spotkanie autorskie z Moniką Stemplewską

14 października 2021

We wtorek, 19 października br. o godz. 11.00, będziemy gościć w naszej bibliotece Monikę Stemplewską, autorkę książek z wierszami "Rymy dla dzieci" oraz uczniów klasy IIB z ZSP w Pieniężnie wraz z wychowawczynią, Małgorzatą Czaplińską. Na spotkanie zapraszamy również rodziców uczniów.

Przejdź do - Wystawa malarska Gabriela Oleszka

Wystawa malarska Gabriela Oleszka

13 października 2021

Do 22 października 2021 r. w "Galerii na schodach" można obejrzeć wystawę malarską Gabriela Oleszka. Zapraszamy w godzinach pracy biblioteki.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-19
Data publikacji:2016-01-19
Osoba sporządzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Osoba wprowadzająca dokument:Iwona Kaźmierczak
Liczba odwiedzin:34878